Описание
За нея
Запознайте се с перфектните приятели за възрастни, истинските секс кукли, които ще променят живота ви към по-добро. Всяка кукла е направена до най-фините детайли, за да достави на клиентите невероятно удовлетворение
основни нужди. Ето Барби, еротична и провокативна секс кукла, която е оформена и създадена да има доста реалистичен вид и усещане. Тя има всички правилни извивки и с . нейната красота, тя е момичето, за което ще мечтаете.
За хората, които искат покорна роля на своите партньори по време на сексуални игри, има Bimbo, който представя всички качества на послушно и похотливо момиче. Големите й устни, пълната и извита фигура и покорната личност я правят перфектния кандидат за игра, когато става въпрос за задоволяване на любопитството на другите да експериментират по нови пътища.
И последният костюм е Рейчъл от сериала YL; що се отнася до детайлите, нито един от тях не е пренебрегнат и текстурата на кожата е толкова реалистична, колкото човек може да си представи. Получете чисто удоволствие, докато избирате всяка част от тази прекрасна красавица, която не е срамежлива и винаги е готова да демонстрира уменията си.
Усилете страстта си, както никога досега, с нашите реални секс кукли – проектирани от професионалисти и изработени от невредими материали, за да осигурят максималното удовлетворение.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 167см |
| Гърди | 84см |
| Под гърдите | 67см |
| талия | 55 см |
| Хип | 90 см |
| На една ръка разстояние | 70 см |
| Ширина на раменете | 33см |
| Линия на прасеца | 28 см |
| Линия на бедрото | 50см |
| Дължина на крака | 87см |
| Размер на краката | 23см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
| Нето тегло | 30,5 кг |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.