Описание
За нея
The sltever male sex doll has different dick sizes. These sizes will depend on how deep you want the dick into your vagina. Getting the boypussy sex doll to vibrate in response to your sexual action is easy as long as you make the right moves. The silicone sex doll is known for being a long-term sexual partner without tears.
The sex doll Vivian has bouncy boobs which fill your palm. You can choose to fondle, squeeze or titfuck the boobs of the ahegao sex doll. Unlike before, balloon doll sex is now widely accepted because of the long term benefits. Any adult who wants a sexually fulfilled life should have a silicone sec doll partner.
The sweet-doll sex doll head is known for expertly delivering oral sex. A sex doll creation 3d can be used for fashion houses or photo sessions. The sex doll 3d modeling is something that comes in born with the realistic sex doll 3d. Even a sex doll oiled body comes in contact with yours, there is reduction of friction and easy movements of bodies in sync.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 166см |
| Бюст | 82 см |
| талия | 52 см |
| Хип | 85 см |
| Нето тегло | 33 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли






















































































Отзиви
Все още няма отзиви.