Beskrivning
Om henne
Hentai kärleksdockor är en syn att se. Den främsta skönheten är att ha henne under dig utan motstånd, vilket ger dig full tillgång. Du kan börja med en kyss. Jag menar, det finns ingen anledning att brådska. Det är inte som att det kommer en storm i det ögonblicket, eller hur?
Du kan känna huden — mjuk, hennes bröst — saftig. Du bara fortsätter att beta handflatorna över dem medan du fortsätter att kyssas. Du stannar och har full vy över den nästan perfekta kroppen. När allt kommer omkring, är inte alla privilegierade att ha en första vy av en dead drop underbar kärleksdocka naken? Du tar in varje del av hennes jävla realistiska sexdockakropp. Din kuk fortsätter att växa i väntan på vad som komma skall, och du är tålmodigt förberedd och redo för allt.
Idag är du inte på humör för överdrivet förspel med den vuxna sexdockan, så du delar läpparna nedanför och stryker din kuk ända från klitoris hela vägen ner i blygdläpparna, sakta lättar in samtidigt som du behåller balansen. Just där och då vet du att det inte finns någon annan plats du skulle vilja vara än där du är i det ögonblicket. Du håller takten, dunkar samtidigt som du klämmer ihop brösten. En lesbisk med sexdocka får också njuta av dessa fördelar. Det skulle definitivt vara den bästa orgasmen du har haft på ett tag.
Om du tycker att detta är för stort för dig har vi en dvärg sexdocka. Ingen lämnas utanför, inte ens en tjej med en sexdocka.
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 168 cm |
| Bröst | 82 cm |
| Under bröstet | 70 cm |
| Midja | 63 cm |
| Höft | 97 cm |
| Armlängd | 68 cm |
| Axel bredd | 40 cm |
| Kalvlinje | 34 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlängd | 80 cm |
| Fötter Storlek | 23 cm |
| Oralt djup (endast mjukt huvud) | 12 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 40 kg |
Dockgalleri









Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.