Beskrivning
Om henne
You don’t need an entire sex doll attic to find a sex doll that will please you the way you need, this jockstrap sex doll is the one for you. TPE sex dolls can not clean themselves, but with this woruijia sex doll, you will want to put in the effort to get this love doll. The gay lifesize sex doll has some of the best bodily features among her counterparts. The doll joint instructions will matter to you, because the
quora sex doll is one you’ll want to have around dor a while. No horror sex doll stories with the Kalupapi village sex doll, because what you see is what you get, along with two different offices you can either kiss or claim to be using for sex doll CPR practice. You will love all of the different pleasuring skills that this love doll possesses for sure. Bring her home!
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 156 cm |
| Bröstlinje | 78 cm |
| Midjelinje | 53 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Axel bredd | 30 cm |
| Armlängd | 63 cm |
| Benlängd | 85 cm |
| Fötter Storlek | 20 cm |
| Lårlinje | 43 cm |
| Kalvlinje | 27 cm |
| Nettovikt | 29 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.