Beskrivning
Om henne
En stilig tjej för en stilig riktig man med stor smak...Du förtjänar det bästa, och inget annat än det bästa! Uppfyll din dröm om att ha oändligt sött sex med en söt tjej med dockansikte som har alla de rätta tillgångarna som får dig att dregla... den 153 cm söta kärleksdockan tar dig till höjder av ren njutning som du aldrig har känt förut. Hon är en riktig jävla docka som ser så oskyldig och lockande ut, men hennes färdigheter är inte av den här världen. Hon har en stor sexlust, hon kommer inte att kunna få nog av dig, precis som du inte kommer att kunna få nog av henne! Hon är en billig kärleksdocka som kan göra fantastiska saker med din fantastiska kuk! Asiatiska sexdockor har några av de sötaste fittarna, och du bör inte låta dig gå miste om den sötman. Den riktiga jävla dockan är ett väldigt coolt val eftersom det också är en fantastisk docka. Få henne att stöna av njutning när du ger henne ett hårt knull som ingen någonsin har kunnat ge henne tidigare. Hon kommer att vara tacksam för det när de stora ögonen fylls med nöje när du trycker.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 153 cm |
| Sätta dit | 76 cm |
| Midja | 54 cm |
| Höft | 96 cm |
| Nettovikt | 44 kg |
| Oralt djup | 15 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri




















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.