Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 165 cm |
| Kopp | F |
| Nettovikt | 37 kg |
| Full byst | 89 cm |
| Under byst | 68 cm |
| Midja | 64 cm |
| Höft | 97 cm |
| Axel bredd | 40 cm |
| Armlängd | 51 cm |
| Benlängd | 74 cm |
| Fötter Storlek | 24 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri





















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.