Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 154 cm plus |
| Bröstlinje | 85 cm |
| Midjelinje | 52 cm |
| Hip Line | 86 cm |
| Armlängd | 55 cm |
| Axel bredd | 32 cm |
| Kalvlinje | 32 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Benlängd | 75 cm |
| Fötter Storlek | 21 cm |
| Nettovikt | 34 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.