Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 170 cm |
| Bröstlinje | 86 cm |
| Midjelinje | 60 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Axel bredd | 34 cm |
| Benlängd | 82 cm |
| Armlängd | 60 cm |
| Lårlinje | 49 cm |
| Kalvlinje | 29 cm |
| Fötter Storlek | 25 cm |
| Nettovikt | 45 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.