Beskrivning
Om henne
Bästa full storlek mekanisk, stor, rumpa shemale sexdocka
Är du ny på porr med "jävla en sexdocka"? Om ja, vi ser ingen anledning till varför du ska använda någon docka som inte fanns på listan för bästa sexdockan 2022. Kvinnor och män, det här är den bästa sexdockan någonsin, speciellt om du är lite fruktig. Denna mekaniska sexdocka är så välutrustad att du inte kommer att kunna titta bort. Sexdockans övre halva är väldigt smal och manliknande, men sexdockans halva kropp är inte hela bilden. Sexdockans stora rumpa är rund och kuddmjuk, perfekt att äta ute om man är inne på sånt.
Och det bästa är att hon har tre öppningar, så hon är också en booty sexdocka, något du kommer att uppskatta om du gillar oralsex. Och den extra bonusen är att hon är en kvinnlig sexdocka i full storlek, och om du vill förvandla henne till en manlig sexdocka i full storlek är allt du behöver göra att ta med det extra tillbehöret till en dockapenis. Med mer skulle hon kunna bli ännu mer maskulin, men om du använder henne bara så är hon den perfekta realistiska shemale sexdockan.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 158 cm |
| Sätta dit | 83 cm |
| Midja | 50 cm |
| Höft | 78 cm |
| Armlängd | 63 cm |
| Fot | 21 cm |
| Nettovikt | 34 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.