Beskrivning
Om henne
En realistisk japansk sexdocka har en sexig kropp. Hon kan anpassas för att se ut som vilken kändis som helst. Du kan välja storlek på sexdockor från bröst, slida, höfter och skinkor. Fitness-sexdockan i naturlig storlek är ett måste. Denna kärleksdocka har formen av en modell och kan förverkliga dina djupaste fantasier.
Storbritanniens kärleksdockor är verklighetstrogna sexdockor i silikon. De kommer med en beprövad meritlista vad gäller hållbarhet. Du kan välja att inkludera en gravid riktig docka i din sexdockor. Dina önskemål är de enda viktiga faktorerna här.
Nöje bör inte begränsas till män. Kvinnor har också rätt till omvälvande orgasmer. De måste veta hur tå-curling känsla känns. På vår dockrea för vuxna har vi specialgjort sexdockor till henne. Kvinnor kan specificera penisform och längd för att passa deras önskemål. Dessa solida sexdockor finns i olika hudtoner, frisyrer och kroppstyper.
Slutligen, trekanter, homosex, lesbisk sex, BSDM och alla andra typer av sexorientering som anses vara konstiga är alla acceptabla av brittiska kärleksdockor.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 171 cm |
| Sätta dit | 87 cm |
| Midja | 56 cm |
| Höft | 91 cm |
| Axel | 37 cm |
| Ärm | 56 cm |
| Ben | 100 cm |
| Fot | 20 cm |
| Nettovikt | 39 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri





















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.