Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | Silikonhuvud + TPE-kropp |
| Höjd | 168 cm |
| Full byst | 83 cm |
| Under byst | 63 cm |
| Midja | 63 cm |
| Höft | 84 cm |
| Armbredd | 60 cm |
| Axel bredd | 37 cm |
| Benlängd | 91 cm |
| Fotlängd | 23 cm |
| Vaginadjup | 21 cm |
| Analt djup | 14 cm |
| Nettovikt | 38 kg |
Dockgalleri





















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.