Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 172 cm |
| Bröstlinje | 80 cm |
| Midjelinje | 59 cm |
| Hip Line | 88,5 cm |
| Axel bredd | 31 cm |
| Armlängd | 70 cm |
| Benlängd | 108 cm |
| Fötter Storlek | 22 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Kalvlinje | 32 cm |
| Nettovikt | 40 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.