Beskrivning
Om henne
Att ha kul med en sexdocka är alltid en fantastisk känsla och ett säkert sätt att tillfredsställa sig själv. Som älskare av latinamerikanska sexdockor av gummi är denna underbara dam som heter Alex en av årets mest fantastiska produkter. På grund av populariteten hos dessa realistiska mänskliga dockor är det nu vanligt att knulla killar med en plastsexdocka.
Denna kärleksdocka är billig och passar in i din månadsbudget utan stress. Hon är så prisvärd att det inte finns någon anledning att någonsin överväga att göra ett hemmagjort sexdockhuvud av en sexdockporr. Tillverkad av en autentisk och kvalificerad sexdocktorsofabrik är detta en riktig docka som har genomgått många kvalitetskontroller.
Om du är intresserad av sexdockors sittställning för vissa sexstilar så har du tur. Oavsett om du vill ha en silikondocka är detta rätt val eftersom du aldrig behöver vara rädd för att bli upptäckt med en fejkdocka.
Mått
| Material | Full silikon |
| Kroppsstorlek | 168 cm |
| Nettovikt | 27 kg |
| Full byst | 77 cm |
| Under byst | 60 cm |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 95 cm |
| Fotlängd | 21 cm |
| Axel | 37 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Anus djup | 15 cm |
| Oralt djup (mjukt huvud) | 12 cm |
Dockgalleri
























Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.