Beskrivning
Om henne
After experiencing the sex doll realistic blowjob, you might never want to stop oral sex. You should understand that the inside of sex doll mouth is designed to carry the weight of the dick without gagging. You can get better at xise sex doll fucking if you continually seek help from the cow sex doll porn.
A typical dollhouse of pleasure has all kinds of sex dolls including the seven of nine sex doll. A real sex doll shemale has features of both the male and female gender. Cosplay, gay and lesbian sex is completely acceptable to the maid sex doll.
The 4woodsusa.com sex doll site is never lacking with sex dolls. To buy sex doll men range, you will need the size chart to pick out the width of muscles. The anime robot doll sex feels different due to the different characters that can inputted into creating a realistic anime robot doll. This variety presents you with the a lot of choices when it comes to picking one.
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 168 cm |
| Övre byst | 80 cm |
| Under byst | 63,5 cm |
| Midja | 58,5 cm |
| Höft | 88 cm |
| Axel | 33 cm |
| Armlängd | 64 cm |
| Benlängd | 82 cm |
| Nettovikt | 38 kg |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri
















































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.