Beskrivning
Om henne
Har du träffat Charley, den enda stora, svarta sexdockan med det vackraste leendet? Den bästa manliga gay-sexdockan med den mjukaste rumpan som är så unik på alla sätt. Denna mänskliga sexdocka med det hetaste låret är allt du behöver för att kicka igång din sexlust för dagen. En verklighetstrogen sexdocka med en realistisk kropp.
Och den här sexdockans anpassning är speciellt skapad för kvinnor att möta deras sexuella utforskning, och hennes änglalika smiley förgyller ditt liv och vänder varje hemsk situation till din fördel. En dag med den här stora sexdockan medför en livstidsföränderlig upplevelse. Känner du till den mest intressanta delen av denna realistiska sexdocka är att du kan gå till din favoritbutik för att beställa kläder till en sexdocka samtidigt som du smeker den här raka, svarta sexdockan?
Denna mycket lilla sexdocka är begåvad inom pediatrik. Hon kan smeka din kropp för att ge dig den där romantiska touchen innan sex som du alltid har längtat efter. Detta är den främsta anledningen till att hon kallas den enorma bröstsexdockan med korvkuken. Ingen kan matcha den här sexdockan på 158 cm med den största kuken i sängen, en Kim sexdocka med den största aptiten på kvinnors sex för att driva dig till just den punkten av orgasm. Ingen ger lycka som denna mänskliga sexdocka som har blivit högt överskattad; han är verkligen en sexdocka på 155 cm.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 165 cm |
| Sätta dit | 89 cm |
| Midja | 50 cm |
| Höft | 81 cm |
| Armlängd | 65 cm |
| Fot | 21 cm |
| Nettovikt | 34 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri

























Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.