Beskrivning
Om henne
Misa är en högkvalitativ silikondocka med alla nödvändiga realistiska egenskaper av hög kvalitet som garanterar din totala tillfredsställelse varje gång. Förutom att ha högkvalitativa funktioner, purjolökar Misa också och känns väldigt realistisk inte bara visuellt, utan att röra vid Misa känns så naturligt och så realistiskt som möjligt.
Dessutom erbjuder de bästa verklighetstrogna silikondockorna dig den bästa möjliga upplevelsen när du utforskar. På samma sätt är Misa en sexdocka i silikon med all realism på hög nivå från det bästa livet som kärleksdockor i silikon på marknaden. Dessutom kan nivån på kvalitet och detaljer som finns i de bästa dockorna från det bästa riktiga dockföretaget hittas i Misa, därför är hon ett bra komplement till vårt sexdockorlager.
Dessutom går nivån på realism och högkvalitativa funktioner som Misa erbjuder utöver enbart visuell estetik. Dessutom sträcker sig Misas nivå av realism till beröringen och känslan av alla hennes delar.
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 153 cm |
| Bröst | 78 cm |
| Under bröstet | 56 cm |
| Midja | 51 cm |
| Höft | 96 cm |
| Armlängd | 65 cm |
| Axel bredd | 34 cm |
| Lårlinje | 55 cm |
| Benlängd | 93 cm |
| Fötter Storlek | 21 cm |
| Oralt djup (endast mjukt huvud) | 12 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 31 kg |
Dockgalleri

































































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.