Beskrivning
Om henne
Mycket arbete går åt till att göra en transsexuell sexdocka. Att få en kärleksdocka från vår butik kommer med försäkran om hållbarhet. Sexdockans slida och andra erogena områden känns köttlika. En kärleksdocka i naturlig storlek kan användas i vilken position som helst för ditt nöje.
En av de bästa kärleksdockor du kan få är analdockan. Hon kan stanna i position medan du rider bakifrån. De studsiga brösten på denna livaktiga bystiga sexdocka har en njutbar utsikt bakifrån.
Analdockor ger också de bästa avsugningarna. Du behöver inte vara rädd för att ta munkavle på någon eftersom realistiska sexdockor i Storbritannien kan ta din fulla längd. Med dessa shemaledockor behöver du smörjmedel för att undvika slitage. Det hjälper sexsessionen att gå smidigt.
Kvinnor kan ha sin del av det roliga. Det finns manliga solida dockor till försäljning. Dessa realistiska mogna människor kommer med olika specifikationer för penisstorlekar. Gör ditt val utifrån dina sexuella önskningar. Du kan ta en med dig på din nästa semester och få en orgasmfylld tid.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 168 cm |
| Sätta dit | 90 cm |
| Midja | 53 cm |
| Höft | 85 cm |
| Axel | 35 cm |
| Ärm | 60 cm |
| Ben | 95 cm |
| Fot | 22 cm |
| Nettovikt | 36 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.