Beskrivning
Om henne
Vill du ha en verklighetstrogen kärleksdocka? Vi har en vuxen kärleksdocka som ser verkligt ut till försäljning, och hon ropar ditt namn. Denna kärleksdocka för vuxna i silikon är en av våra bästsäljare, och det är på grund av hur realistisk hon är. Oavsett hur heta solida dockor verkar vara, är de aldrig lika bra som våra silikondockor; de är gummiliknande, ger dig kontaktbränna och kan till och med utlösa allergier. Du kommer inte att ha några av dessa problem med vår människoliknande sexdocka.
Hon kan återskapa het sexdockaporr med dig och ta många olika poser och cosplaya vad du vill att hon ska vara. Bilderna av riktiga dockor som henne gör dem inte rättvisa. Denna verklighetstrogna kärleksdocka har fantastisk hud, högkvalitativt hår och de bästa kroppsdelarna. Du får välja vilken typ av blygdläppar eller fitta du vill ha, och du kan bestämma om hon har könshår eller inte. Du kan bestämma ännu mer – hennes ögonfärg, hårfärg, hudton, etc.
Den kvinnliga kärleksdockan är också en silikondocka av medicinsk kvalitet, så hon är icke-porös och fläckar inte lätt som andra dockor, så oroa dig inte för att byta kläder eller göra henne blöt.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 165 cm |
| Sätta dit | 84 cm |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 88 cm |
| Axel | 34 cm |
| Ärm | 55 cm |
| Ben | 89 cm |
| Fot | 19 cm |
| Nettovikt | 36 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.