Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 163 cm |
| Bröstlinje | 101 cm |
| Midjelinje | 57 cm |
| Hip Line | 106 cm |
| Axel bredd | 37 cm |
| Benlängd | 80 cm |
| Armlängd | 59 cm |
| Lårlinje | 57 cm |
| Kalvlinje | 37 cm |
| Fötter Storlek | 21 cm |
| Nettovikt | 49 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri





















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.