Beskrivning
Om henne
Som ett av världens främsta sexdockhus är vi stolta över vår kundservice. Ett av de bästa sätten att hjälpa oss att betjäna dig bättre är att noggrant bemöta dina fantasier eller sexuella behov. Detta kommer att vara till hjälp när du anpassar Shota-sexdockan i full storlek. Om du undrar hur du ska göra dig av med en sexdocka, kolla in Bedt sexdockforumet.
Robo sexdockaporr innehåller så många sexstilar att du inte kommer att få slut på saker att prova med din sexdocka. Till exempel behövs sexdockans feta läppar vid oralsex. Sex med artificiella dockor i videon blir annorlunda eftersom du kan härma sexrörelserna direkt.
En kvinnlig sexdocka med vaginia är vanligt eftersom vaginan är njutningsstället. Den riktiga dockfoten ger de bästa fotjobben som du skulle behöva hålla tillbaka från att komma. Att äga en 65 cm stor rumpa sexdocka ger dig en fantastisk utsikt under doggystyle.
Mått
| Material | Full silikon |
| Kroppsstorlek | 159 cm |
| Nettovikt | 33 kg |
| Full byst | 88 cm |
| Under byst | 67 cm |
| Midja | 63 cm |
| Höft | 100 cm |
| Fotlängd | 23 cm |
| Axel | 34 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Anus djup | 15 cm |
| Oralt djup (mjukt huvud) | 12 cm |












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.