Beskrivning
Om henne
Robotiska sexdockor gör mycket för människor med låg tilltro till sina sexuella förmågor. Att jävla en solid docka främjar maximal tillfredsställelse. Det ställs inga frågor; du är den som ansvarar för alla handlingar som sker.
En manlig kärleksdocka är kapabel att väcka sexuella känslor hos en kvinna. Dessa solida dockor för kvinnor har rätt mängd kroppsmuskler för att hålla i sig under sex. Du kan bli förvirrad som nybörjare i AI-sexdockor. Det finns en kärleksdocka-porrvideo för att hjälpa dina sexuella färdigheter. Det finns också videor av män som jävla solida dockor på sajten.
En sexdocka äkta kött måste vara gjord av rätt material. Våra bästa sexdockor är gjorda av silikon och TPE. Dessa material har visat sig hålla länge eftersom vissa människor är aggressiva när de knullar en Fleshlight-docka.
En sexdocka riktiga kroppsdelar borde krossa målet om kundnöjdhet. En sexdocka för män känns varm och levande vid beröring. Detta är ett tecken på att du kommer att tas över kanten med olika vibrationer och förnimmelser.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 170 cm |
| Sätta dit | 89 cm |
| Midja | 57 cm |
| Höft | 98 cm |
| Axel | 36 cm |
| Ärm | 51 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fot | 20 cm |
| Nettovikt | 40 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri
























Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.