Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 175 cm |
| Bröstlinje | 85 cm |
| Midjelinje | 57 cm |
| Hip Line | 88 cm |
| Armlängd | 65 cm |
| Axel bredd | 38 cm |
| Kalvlinje | 30 cm |
| Lårlinje | 50 cm |
| Benlängd | 82 cm |
| Fötter Storlek | 22 cm |
| Nettovikt | 39,5 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri

























































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.