Beskrivning
Om henne
Att se en sexdocka användas är en av de mest attraktiva sakerna, och det är därför det finns så många "jävla sexdocka"-porrfilmer. Denna sextorsodocka är för tjejer och homosexuella. Den här manliga könsdockans torso är skulpterad så vackert att den är ett konstverk. Med skulpterade magmuskler, fina fasta bröstpartier och en detaljerad V-linje är detta den bästa sexdockan för alla kvinnor eller män som har en sexuell aptit på mer. Till skillnad från manliga sexdockor i naturlig storlek kan den här sexdockans kropp döljas och förvaras borta från nyfikna ögon utan att ta för mycket plats.
Bortsett från det, till skillnad från de små anime-sexdockorna, har denna manliga sexdockans torso en fin lång dockapenis med perfekt omkrets. I sexdockors sexvideor kan denna verklighetstrogna sexdocka ses ge nöje åt så många kvinnor och män, och det bästa är att han inte kan överföra några infektioner eller skada dig, och du får diktera hastigheten och frekvensen av dina sexuell interaktion.
Dessutom är han gjord av medicinsk silikon och kan badas i varmt tvålvatten för att säkerställa att du inte håller kvar bakterier och att du har en ren bål att använda när du vill.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 160 cm |
| Sätta dit | 82 cm |
| Midja | 47 cm |
| Höft | 89 cm |
| Armlängd | 61 cm |
| Fot | 21 cm |
| Nettovikt | 39 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri



















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.