Opis
O njej
Iskanje pravega partnerja, ki ustreza vašim spolnim željam, je lahko včasih frustrirajoče. Ne morete reči; morda boste v seks lutki Yumi našli mir, ki si ga želite, vendar ta seks lutka suki nima meja, čeprav vam bo omogočila vznemirljivo zabavo, ki bi jo morda težko dosegli ob pravem partnerju.
Tracy, seks punčka sirene, ima različne spolne položaje in vam bo dala več spolnega razumevanja. Različni moški kupujejo to gladiatorsko spolno lutko, ker si želijo izjemnih občutkov v svojem spolnem življenju. Kakorkoli in kadarkoli si to zaželite, je Dorothyjina spolna lutka vedno na voljo, da vam bo bolje služila in vas zadovoljila.
Usta te seks lutke morske deklice so čudovita; hkrati njene mehke prsi prinašajo olajšanje, njena mamljiva zadnjica pa poskrbi za najbolj noro zabavo. In je zelo prilagodljiva za vse spolne dejavnosti, opisane v zvezi s posnetkom seksa kubanske lutke; to pomeni, da jih lahko zelo hitro premaknete, shranite in skrijete. Nihče tega ne počne bolje v postelji kot ta drkanje seks lutke; stopite v stik z nami preko našega kontakta in poskrbeli bomo za dostavo spolne lutke do vašega podboja.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 150 cm |
| Doprsi | 95 cm |
| Pas | 47 cm |
| Kolk | 83 cm |
| Dolžina roke | 56 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| Neto teža | 40 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk















































































Ocene
Ni še nobene ocene.