Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 150 cm |
| Neto teža | 32 kg |
| Polno prsi | 82 cm |
| Pod oprsjem | 64 cm |
| skodelica | D |
| Pas | 56 cm |
| Kolk | 86 cm |
| Oralno | Neobvezno |
| nožnica | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Roka | 59 cm |
| noga | 76 cm |
| Stopalo | 21,5 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.