Opis
O njej
Ti resnični gifi s seks lutkami so ustvarjeni iz že posnetih videoposnetkov za ljubitelje pornografij s seks lutkami, ki jih lahko shranite, delite in uživate. Porno videoposnetki s seks punčkami vam pomagajo čim bolj povečati užitek, ki ga dobite od kosmate lutke za seks. Videoposnetki pormhub s seks punčkami za transeksualce zelo prispevajo k dvigu vaše spolne morale, še posebej, če hkrati jebete svojo ljubezen.
Prizor aretacije spolne lutke v Avstraliji prikazuje svobodo, ki jo prinaša lastništvo osebne realistične spolne lutke. Fiksna vaginalna spolna lutka Irontech je še vedno prilagodljiva, da razpre noge za vas. Seks lutka oranžna oblačila creep opisuje situacijo, ko oseba postane odvisna od jebanja spolne lutke v naravni velikosti.
Naša spletna trgovina s seks lutkami ponuja ponudbo medrasnih človeških seks lutk, kjer lahko vidite seks lutke mešanega izvora. YouTube za spolne lutke je bil ustvarjen za uporabnike spolnih lutk, da imajo platformo za učenje užitka brez pomoči ljudi.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 152 cm |
| Doprsi | 90 cm |
| Pas | 56 cm |
| Kolk | 102 cm |
| Ramo | 33 cm |
| Roka | 46 cm |
| noga | 80 cm |
| Stopalo | 19 cm |
| Neto teža | 37 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk
























Ocene
Ni še nobene ocene.