Opis
O njej
Dandanes veliko ljudi vse bolj zanima zamisel o seksu z žensko spolno lutko. Zamisel o lutki, ki je samo za vas, je zelo priljubljen koncept. Seks z lutko jih še vedno preseneča. Najboljše pri tem je, da lahko izbirate med številnimi možnostmi. To je tako, kot da bi si Božiček sam izbral božično darilo.
realistične seks lutke postajajo tako priljubljene. Te lutke so priljubljene zaradi svoje majhne prenosne velikosti. Gole seks lutke pridejo oblečene v bikini. Oboženi so tudi zato, ker so ena najbolj prilagodljivih spolnih lutk.
Te seks lutke se uporabljajo tudi v industriji seks videoposnetkov. Ljudje ves čas snemajo pornografijo s seks lutkami. Glede na to, kako seks lutke postajajo vse bolj priljubljene, mislim, da bi moral vsak imeti eno zase. Ljudje bi morali obiskati trgovino s seks lutkami in vsak dobiti eno. Uporaba spolne lutke ima veliko prednosti. Uporabljajo se lahko za dvig zaupanja pri ljudeh, ki jim to nekoliko manjka. Uporabljajo se lahko tudi za zdravljenje erektilne disfunkcije pri moških.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 153 cm |
| Prsi | 88 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 100 cm |
| Neto teža | 37 KG |
| Ustna globina | 11 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.