Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm plus |
| Breast Line | 86 cm |
| Linija pasu | 67 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Dolžina roke | 65 cm |
| Širina ramen | 36 cm |
| Telečja linija | 29 cm |
| Linija stegna | 45,5 cm |
| Dolžina noge | 86 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Neto teža | 36 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.