Opis
O njej
To je čudovita, dobro izdelana seks lutka, prava punčka za moške. točno tisto, kar potrebujete pri kakovostni moški mojstrski lutki. Ta tiha spolna lutka MGS je bila izdelana tako, da zelo spominja na človeško telo. Poudarjanje vseh najboljših in najbolj seksi detajlov. Rezultat je poceni prava seks punčka z videzom vrhunskih seks punčk Fire Doll.
Poleg tega je bila ta seks punčka harga real doll zgrajena tako, da združuje tako realističen lep videz z mesenimi teksturami. Rezultat je seks lutka ashley-doll, ki se počuti kot živi partner. Torej, če iščete hiperseksualizirano ebenovinsko seks lutko n cup doll. Ta japonska trgovina s seks lutkami je najboljša izbira za izpolnitev vseh vaših spolnih potreb.
Tako so vaše fantazije o transseksualnih seks lutkah dosegljive v nekaj klikih. Torej, naročite zdaj in izkusili boste najbolj poglobljene spolne fantazije.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 150 cm |
| Prsi | 75 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 77 cm |
| Ramo | 32 cm |
| Dolžina noge | 89 cm |
| Dolžina roke | 54 cm |
| Dolžina stopala | 19 cm |
| Neto teža | 27 KG |
| Ustna globina | 13 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk




















Ocene
Ni še nobene ocene.