Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 164 cm |
| Breast Line | 86 cm |
| Linija pasu | 54 cm |
| Hip Line | 98 cm |
| Dolžina roke | 57 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Telečja linija | 34 cm |
| Linija stegna | 56 cm |
| Dolžina noge | 77 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Neto teža | 40,5 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk


















































































Ocene
Ni še nobene ocene.