Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 88 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 64 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 87 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Dolžina noge | 94 cm |
| Tesno | 49 cm |
| Dolžina roke | 65 cm |
| Podplat | 21 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Ustna globina | 10 cm |
| Analna globina | 15 cm |
| Neto teža | 33 kg |
Galerija lutk











































































































Ocene
Ni še nobene ocene.