Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Prsi | 91 cm |
| Pas | 64 cm |
| Boki | 108 cm |
| Dolžina roke | 65 cm |
| Širina ramen | 35 cm |
| Calf Circum | 30 cm |
| Obkrog stegna | 56 cm |
| Dolžina noge | 86 cm |
| Dolžina stopala | 23 cm |
| Neto teža | 43 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk


























Ocene
Ni še nobene ocene.