Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 175 cm E-skodelica |
| Neto teža | 56 kg |
| Polno prsi | 100 cm |
| Pod oprsjem | 74 cm |
| Pas | 69 cm |
| Kolk | 118 cm |
| Dolžina stopala | 20 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk










































































































Ocene
Ni še nobene ocene.