Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Velikost telesa | 165 cm D-Cup |
| Neto teža | 27,3 kg |
| Polno prsi | 79 cm |
| Pod oprsjem | 64 cm |
| Pas | 53 cm |
| Kolk | 94 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Ramo | 36 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.