Opis
O njej
Ali jo uporabljate kot fantazijo seks lutke? Potem ta seksi moška spolna lutka premosti vrzel med vašo domišljijo in resničnostjo. Zahvaljujoč dobro podrobnemu videzu, ki posnema dekle, obravnavano kot spolno lutko. Ta debela debela lutka za seks lutke je tako resnična. Tako kot prvovrstna losangeleška spolna lutka.
Poleg tega ta resnična spolna lutka dopolnjuje njen videz s podrobnostmi s pravimi teksturami. Iz trdnega skeletnega okvirja, ki posnema občutek kosti. Do mesnatih subtilnih tekstur na vseh pravih oblinah. Ta eksotična spolna lutka ponuja popolnoma poglobljeno spolno izkušnjo.
Ne glede na to, ta seks punčka elsa babe je zelo trpežna seks punčka nsfw. Tako lahko raziščete široko paleto fantazij deklet, ki se igrajo s seks lutkami. S tem življenjem kot prava lutka vam ni treba skrbeti za poškodbe, ko jo očistite in shranite na priporočen način
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 160 cm |
| skodelica | C |
| Doprsi | 80 cm |
| Pod oprsjem | 61 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 80 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Dolžina roke | 48 cm |
| dlan | 17 cm |
| Dolžina noge | 93 cm |
| Stopalo | 20 cm |
| nožnica | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Teža | 30,18 kg |
Galerija lutk

















Ocene
Ni še nobene ocene.