Opis
O njej
Pravi razlog, da nekateri ljudje kupujejo seks lutke, je le njihov spolni fetiš. Čeprav je lastništvo lutke zelo edinstveno dejanje in nekateri pari kupujejo te lutke, da bi povečali spolno željo ljudi.
Na Japonskem ljudje seks lutke imenujejo nizozemske žene, in to se je začelo zato, ker so prve modele ljubezenskih lutk dejansko izumili nizozemski mornarji in ti mornarji so izdelovali tudi oblačila, ki so jih nosile te punčke. Te nizozemske punčke so najbolj realistične spolne igrače. Ne samo, da so videti resnične, ampak svojim uporabnikom ponujajo tudi pravo družbo. Tudi gole seks lutke imajo neustavljiva telesa in naredijo vašo posteljo manj dolgočasno.
Pravijo, da seks s pravo lutko poveča spolno zmogljivost mnogih moških, prav tako pa popestri zveze, ki so tik pred propadom. Te lutke omogočajo tudi fukanje v joške in okoli njih je nekaj zgodb o spolnih lutkah, kot je tista nizozemska, ki sem vam jo povedal prej.
S temi nizozemskimi ženskimi seks punčkami ne morete zgrešiti in verjetno bi si morali eno privoščiti kot darilo.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 166 cm |
| Breast Line | 88 cm |
| Linija pasu | 56 cm |
| Hip Line | 90 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Dolžina roke | 66 cm |
| Dolžina noge | 104 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Linija stegna | 46 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Neto teža | 39,5 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk





















Ocene
Ni še nobene ocene.