Opis
O njej
Mony je odlična silikonska modna punčka, še posebej za fante, ki obožujejo milfe. To je zato, ker je Mony milf ljubezenska punčka z vsemi pravimi visokokakovostnimi funkcijami in realistično stopnjo podrobnosti, ki zagotavljajo vaše popolno zadovoljstvo. Tako kot najkakovostnejše silikonske ljubezenske punčke ima tudi Mony seksi in zaobljeno čudovito žensko telo z mehkimi ženstvenimi oblinami, narejenimi tako, da imajo najbolj realistične teksture na vseh pravih mestih.
Poleg tega ima ta seksi silikonska lutka vse odlične lastnosti in realistične podrobnosti, ki jih najdete pri vrhunskih realističnih seks lutkah na trgu. Zahvaljujoč njenim seksi, mehkim in sočnim prsim, ki so narejene tako, da imajo najbolj realistično teksturo, ki jo lahko dobite na seks lutki.
Poleg tega ima ta izdelana spolna lutka seksi, čvrsto, mehko in poskočno rit, ki jo je zaradi visoke ravni realističnih podrobnosti v vseh njenih delih odlično prijeti za božanje, ljubkovanje, udarjanje, grabljenje in stiskanje.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 160 cm |
| Prsi | 98 cm |
| Pod prsmi | 70 cm |
| Pas | 66 cm |
| Kolk | 105 cm |
| Dolžina roke | 64 cm |
| Širina ramen | 40 cm |
| Telečja linija | 37 cm |
| Linija stegna | 56 cm |
| Dolžina noge | 74 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 46 kg |
Galerija lutk









Ocene
Ni še nobene ocene.