Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Breast Line | 85 cm |
| Linija pasu | 61 cm |
| Hip Line | 97 cm |
| Širina ramen | 37 cm |
| Dolžina noge | 75 cm |
| Dolžina roke | 61 cm |
| Linija stegna | 51 cm |
| Telečja linija | 32 cm |
| Velikost stopal | 21 cm |
| Neto teža | 39 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk

























































































Ocene
Ni še nobene ocene.