Opis
O njej
Ste že kdaj videli anime lutko?
Imate željo po seksu z anime lutko ali bi radi imeli anime lutko pri sebi?
Naše seksi anime seks punčke so bile zasnovane tako, da izgledajo popolnoma kot anime liki, ki jih vidite v filmih. Zelo so lepi in imajo nesporen videz animejev.
Anime lutke so tudi azijske lutke. To so kakovostne trdne lutke, kar pomeni, da jih lahko napihnete, ko niso v uporabi, in jih lahko tudi napihnete, ko jih želite uporabiti.
Te lutke kupujejo tudi Azijci; so prave lutke za suženjstvo in te spolne lutke imajo veliko prednosti.
Naredijo vaše spolno življenje prijetno, vam dajejo zadovoljstvo in vam nudijo najboljšo spolno izkušnjo.
Seks lutka Megumin je na trgu že zelo dolgo. Najdete lahko anime seks lutko, vendar je iskanje debele lutke za prodajo lahko težavno. Trudimo se, da bi našim strankam olajšali stvari in to je razlog, zakaj smo to seksi anime debelo punčko uvrstili v prodajo.
Pošiljanje traja nekaj dni, naše punčke pa pošljemo v ločenih paketih.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 158 cm |
| Breast Line | 85 cm |
| Linija pasu | 60 cm |
| Hip Line | 85 cm |
| Širina ramen | 36 cm |
| Dolžina roke | 65 cm |
| Dolžina noge | 94 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Linija stegna | 48 cm |
| Telečja linija | 28 cm |
| Neto teža | 35 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.