Opis
O njej
Ne potrebujete celotnega podstrešja za seks lutke, da bi našli seks lutko, ki vam bo ugajala tako, kot potrebujete, ta seks lutka s trakom je prava za vas. Seks lutke TPE se ne morejo same očistiti, toda s to spolno lutko woruijia se boste želeli potruditi, da dobite to ljubezensko lutko. Gejevska spolna lutka v naravni velikosti ima nekaj najboljših telesnih lastnosti med svojimi primerki. Navodila za sklep lutke bodo pomembna za vas, ker
Seks lutka quora je tista, ki jo boste nekaj časa želeli imeti pri sebi. Brez grozljivih zgodb o seks lutkah s seks lutko iz vasi Kalupapi, ker kar vidite, to dobite, skupaj z dvema različnima pisarnama, ki ju lahko poljubite ali trdite, da ju uporabljate za vadbo oživljanja s seks lutko. Zagotovo vam bodo všeč vse različne veščine uživanja, ki jih ima ta ljubezenska lutka. Pripelji jo domov!
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 156 cm |
| Breast Line | 78 cm |
| Linija pasu | 53 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Širina ramen | 30 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Dolžina noge | 85 cm |
| Velikost stopal | 20 cm |
| Linija stegna | 43 cm |
| Telečja linija | 27 cm |
| Neto teža | 29 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.