Opis
O njej
Če ste ljubitelj pornografije z lutkami, ste Elise videli v nekaterih domačih pornografijah z lutkami. Punčka za seks z ogromnimi joški obrača poglede povsod, kamor koli gre – preprosto je ne morete prezreti in njenih trkalcev v obliki črke G.
Poleg ogromnih prsi ima majhen pas, ki izstopa med večino njenih kolegic punčk, zlasti zaradi svoje velikosti. In s svojo relativno majhno lutkovno ritjo je kot nalašč za ljubitelje anime seks lutk.
Druga stvar, zaradi katere je posebna, je dejstvo, da je seks lutka TPE. Za razliko od silikonskih seks punčk je material mehak na dotik in se trese. Njene joške so prave predstave, ko se premaknejo.
Poceni seks punčka ima kovinsko okostje za dodatno prilagodljivost. Ima tudi tri odprtine, ki imajo vse različne mere, da poustvarijo videz in občutek človeških.
Je prilagodljiva spolna lutka in izbirate lahko med širokim naborom lasulj za punčke, barv oči, seksi kostumov za punčke, barv oči in odtenkov kože.
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 168 cm |
| Prsi | 90 cm |
| Pas | 53 cm |
| Kolk | 95 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Neto teža | 35 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.