Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 153 cm G skodelica |
| Neto teža | 44 kg |
| Polno prsi | 97 cm |
| Pod oprsjem | 61 cm |
| Pas | 53 cm |
| Kolk | 113 cm |
| Dolžina stopala | 20 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk













Ocene
Ni še nobene ocene.