Opis
O njej
Animacija spolnih lutk je prišla daleč od risank spolnih lutk, ki se jih spomnite. Na zaslonu boste morda našli najbolj seksi lutko za seks, wm, ali punčko za seks fanta, ki ve, kako se šopiriti bolje kot kdorkoli drug, ki ga poznate. Če boste kdaj želeli prilagoditi svojo spolno lutko, vam dovolimo, da ustvarite spolno lutko svojih sanj.
To je Carrey, seks lutka Mai Shiranui mnogih fantazij. Obstaja toliko razlogov, zakaj je seks punčka z velikimi joški priljubljena med oboževalci, toda za mnoge, ki obožujejo seks punčke, je to količina podrobnosti, ki je bila podana njenemu obrazu. Prav tako je prijetna kot ljubezenske lutke, ki so bile predstavljene v kategoriji seks lutk Brazzers, in dovolj smešna, morda celo več! Evropska spolna lutka vam bo dala okus užitka, kakršnega še niste okusili. Od otipa njene kože do mehkosti njenih prsi, vse od preprostega dotika te ljubezenske punčke do jebanja z njo je zabavno. Da bi stvari še posebej poenostavile za vas in vaš hrbet, ima popolnoma kovinsko okostje, ki ji pomaga pri premikanju in zavzemanju različnih poz, da vam ugodi.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Prsi | 90 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 95 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Neto teža | 37 KG |
| Ustna globina | 13 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk



































































Ocene
Ni še nobene ocene.