Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 158 cm |
| Doprsi | 86 cm |
| Pas | 65 cm |
| Kolk | 86 cm |
| Širina roke | 67 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Dolžina noge | 81 cm |
| Dolžina stopala | 22 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 14 cm |
| Neto teža | 34,5 kg |
Galerija lutk




















Ocene
Ni še nobene ocene.