Opis
O njej
Nizozemske ženske lutke dobro igrajo ženske vloge v seksu. Uporaba spolnih lutk za spolne namene pomaga zmanjšati stres. Kadarkoli se vam zahoče spolnost, je na voljo silikonska anime seks lutka.
Prava lutka shemale je kot nalašč za oba spola, vključno s trojčki z gejevskimi ali lezbičnimi partnerji. Lutka shemale ima moške in ženske spolne organe. To je zelo pomembna lastnost.
Korejska ljubezenska lutka in japonska anime seks lutka sta v kategoriji najcenejših ljubezenskih lutk. Te realistične punčke so opremljene tudi s kodami kuponov, s katerimi jih lahko dobite po ugodnih cenah.
Vaše fantazije bi lahko vključevale žensko ljubezensko lutko ali ogromno spolno lutko za joške. Delajte tisto, kar vam bo dalo izpolnitev, ki si jo želite. Ko svojo lutko slečete, uporabite njeno prožno okostje in jo postavljajte v različne položaje, dokler ne najdete popolnega zase.
Debela prava punčka je pravi srček. Ima človeške poteze, ki vam bodo vedno narisale nasmeh na obraz. Ne morete ustaviti vseh divjih stvari, ki jih lahko počnete z njenim telesom.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 170 cm |
| Doprsi | 102 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 97 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Roka | 52 cm |
| noga | 86 cm |
| Stopalo | 20 cm |
| Neto teža | 41 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk



























Ocene
Ni še nobene ocene.