Opis
O njej
Pravi vedo, da so debele seks lutke tam, kjer je.
Ta izbor BBW seks punčk ima največje rolice, največje roke in najmehkejše trebuščke, s katerimi se lahko igrate. Seks lutke TPE so ene izmed najboljših seks punčk večje velikosti na trgu, so največje plišaste seks punčke, kar jih lahko najdete.
Z njeno snemljivo glavo dobite možnost zamenjave glave lutke, ki spremlja njene čudovite prsi v obliki črke K in bujno telo.
Te popolne ljubezenske lutke so lutke za analni seks in imajo dve odprtini za užitek, lutkovne ustnice, ki jih je mogoče poljubljati, in seksi lutkasto rit.
Na vseh forumih za punčke imajo te seks punčke večje velikosti najboljše ocene seks punčk za punčke njihove velikosti. Če še niste začeli uporabljati spolne lutke in želite ljubezensko lutko, ki je obtežena in večja, vam bo ta debela spolna lutka zagotovila popolno izkušnjo lutke.
Samo poglej to rit!
Če vam je všeč pogled na valovito rit, vam bo všeč jebanje te ljubezenske lutke, saj vsak udarec povzroči, da se njen material TPE zatreska in poskoči. In ker ima tudi nekaj odvečne kože, pomeni, da bo veliko gibanja.
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 161 cm |
| Prsi | 90 cm |
| Pas | 62 cm |
| Kolk | 90 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Dolžina noge | 81 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Neto teža | 42 KG |
| Ustna globina | 13 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk





















Ocene
Ni še nobene ocene.