Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 156 cm G skodelica |
| Neto teža | 33 kg |
| Polno prsi | 90 cm |
| Pod oprsjem | 68 cm |
| Pas | 59 cm |
| Kolk | 86 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Ramo | 38 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk















































































































Ocene
Ni še nobene ocene.