Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 157 cm |
| Doprsi | 72 cm |
| Spuščeno oprsje | 57 cm |
| Kolk | 81 cm |
| Pas | 50 cm |
| Ramo | 33 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Dolžina roke | 15 cm |
| Dolžina noge | 80 cm |
| Oralno | 12 cm |
| nožnica | 15 cm |
| Anus | 14 cm |
| Dolžina stopala | 22 cm |
| Obseg roke | 21 cm |
| Neto teža | 28,6 KG |
Galerija lutk


















































































Ocene
Ni še nobene ocene.