Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 106 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 70 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 102 cm |
| Ramo | 36 cm |
| Dolžina noge | 77 cm |
| Tesno | 58 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Podplat | 21 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Ustna globina | 10 cm |
| Analna globina | 15 cm |
| Neto teža | 45 kg |
Galerija lutk
























































































Ocene
Ni še nobene ocene.