Popis
O nej
Zoznámte sa so sexuálnou bábikou z roku 2016, majstrovským dielom dokonalosti, najrealistickejším a najživším potešením. Tento model, vyrobený z vysokokvalitných materiálov a skonštruovaný profesionálmi, má vzhľad, ktorý je taký autentický, akoby bol takmer skutočný. Napriek tomu sa naša zodpovednosť za dokonalosť rozširuje aj na úroveň, ktorá je vyššia než len obyčajná ukážka fyzickej krásy, o ktorú sa snažíme zabezpečiť, aby bol každý výrobok, ktorý vyrábame, etický. Urobili sme veľmi opatrné a vedomé rozhodnutia, aby sme zabezpečili, že nie sme súčasťou problému, medzi ktoré patrí zodpovedné získavanie materiálov a etické zaobchádzanie so zamestnancami.
Ale skutočnou zvláštnosťou našej sexuálnej bábiky 2016 je nasýtenie aspektov na kolenách. Počnúc veľmi presnými a dobre tvarovanými krivkami lýtok až po mimoriadne jemné chodidlá, prsty sú sexy. Z každého centimetra cítite zmyselnosť a buďte si istí, že potom, čo pripravíme detailné nohy, zostane vaše dobrodružstvo neporovnateľné do konca života.
Označte sa v spomienkach s najvyššou triedou našej kolekcie sexuálnych bábik na rok 2016!
Rozmery
| Materiál | TPE hlava + TPE telo |
| Výška | E-pohár 165 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Horná časť prsníka | 82 cm |
| Spodná časť prsníka | 59 cm |
| Pás | 54 cm |
| Bedro | 86 cm |
| Obvod stehien | 51 cm |
| Obvod lýtka | 29 cm |
| Legnth | 89 cm |
| Dĺžka chodidiel | 23 cm |
| Cista hmotnost | 37 kg |
| Hĺbka úst | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik


































































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.